Hledat Filtry

shop-filtersHledání podle klíčových slov často vrátit velké množství výrobků, které může trvat nějaký čas procházet najít, co potřebujete. Pro zjednodušení tohoto procesu, Vaboose poskytuje nástroje pro vyhledávání a filtry, které umožňují rychle a snadno najít produkty. Patří sem:
 1. Filtrovat podle kategorie

  Produkty odpovídající klíčová slova pro hledání se třídí do kategorií s počtem položek v každé kategorii zobrazené vedle názvu. Chcete-li zobrazit kategorie, klepněte na šipku vedle názvu filtru. Má každá kategorie uvedené zaškrtávací políčko. Zaškrtněte políčko vedle kategorie zobrazit produkty této kategorie a klepněte na tlačítko tlačítko Hledat aktualizace pod filtry pro aktualizaci stránky.

 2. Filtrovat podle obchodníka

  Filtrovat podle obchodníků umožňují zobrazit výrobky prodávané být konkrétní obchodníků, které mohou být použity vedle kategorie výrobků. Výsledky hledání jsou rozděleny podle obchodníků a zobrazeny v abecedním pořadí. Chcete-li zobrazit seznam obchodníků, klepněte na tlačítko se šipkou vedle názvu obchodníka filtru. Každý obchodník má zaškrtávací políčko vybrat. Vyberte, jak mnozí obchodníci chcete filtrovat výsledky, klepněte na tlačítko Vyhledat aktualizace pod filtry pro aktualizaci stránky. Po dokončení by se zobrazil pouze výrobků prodávaných vybraných obchodníků.

 3. Filtrovat podle cenových relacích

  Produkty uvedené po vyhledávání klíčových slov jsou seskupeny do ceny se pohybuje tak, že můžete filtrovat produkty podle ceny výrobků, který je ochoten zaplatit za výrobek. Chcete-li filtrovat podle ceny rozsahy, na tlačítko se šipkou zobrazené vedle názvu filtru rozsahu cenu. To odhalí ceny jako málo dostupných pro produkty uvedené na stránce. Všechny cenové kategorie má přepínací tlačítko, které umožňuje vybrat jeden cenové rozpětí v době. Po výběru oblasti, klepněte na tlačítko Hledat aktualizovat ve spodní části filtrů. Pokud předdefinované cenových relacích dostupných nevyhovují vašim kritériím, můžete použít jezdce rozsah cen k určení vlastních cenových relacích. Cenové rozmezí jezdce poskytuje úchyty, které lze použít k nastavení spodní a horní cenové hranice. Vyberete-li tento parametr, klepněte na tlačítko Hledat aktualizace k aktualizaci stránky.

 4. Řazení

  Produkty uvedené ve výsledku hledání klíčových slov lze seřadit vzestupně nebo sestupně podle jednoho z následujících kritérií:

  Význam: výrobky se zobrazí v pořadí jak podobné název výrobku a popis je klíčové slovo pro hledání. V sestupném pořadí, nejvíce podobné výrobky by se zobrazil nejprve a naopak.

  Cena: řazení dle ceny vrátí výsledky v pořadí podle ceny inzerovaných produktů

  Název: řazení podle názvu seřadí produkt podle názvu abecedně.

 5. Stránkování

  Když se počet výrobků odpovídající kritériím vyhledávání a filtry překročí maximální počet produktů, které jsou nakonfigurovány na stránku, jsou stránkovaný s čísly stránek uvedeny nad a pod výsledkem hledání. Klepnutím na příslušné stránky čísla zobrazí výsledek vybrané stránky. Změna některého z dříve vybrané filtry, ve výchozím nastavení, zobrazí první stránku, která odpovídá filtry.

Je-li sada filtrů, které jste vybrali nevrací seznam přání, můžete odebrat všechny filtry, které jste dříve použili na výsledek hledání klepnutím na tlačítko Obnovit filtry, které se zobrazí pod filtry. Pak můžete začít znovu a znovu, filtrování výsledků podle potřeby.

Komentáře a recenze

Sdílejte s přáteli na Facebooku

Podíl Vaboose

Už jsi se podělila se svými přáteli? Jako my a sdílet s přáteli a rodinou. Šířit slovo a pomáhat ostatním ušetřit peníze skvělé nabídky a slevy Vaboose.Prosím příště nezobrazovat